Розведення військ на Донбасі відклали через обстріли

Бойовики продовжують обстрілювати Золоте  — Розведення військ на Донбасі відклали через обстріли
Бойовики продовжують обстрілювати Золоте
4 жовтня бойовики з мінометів обстріляли ділянку розведення в Золотому Об этом сообщает novorusvesti.in.ua со ссылкой на СМИ.


Розведення військ у Петрівському і Золотому, яке мало розпочатися 7 жовтня, відкладено через порушення проросійськими бойовиками режиму припинення вогню у цих точках.


Про це заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко на спільному брифінгу з главою МЗС Латвії Едгаром Рінкевичсом у Києві.


«Сьогодні мало б початися розведення (у Петрівському і Золотому – ред.), про це дійсно домовилися у Мінську наші переговорні команди. На превеликий жаль, ви знаєте, що декілька днів тому були обстріляні і Петрівське, і Золоте, а наскільки ви пам’ятаєте, наше рішення було про те, що розведення починається на сьомий день після того, як на цій конкретній ділянці зберігається мир і не відбувається обстрілів», — сказав Пристайко.


Він додав, що саме тому тепер доведеться чекати наступного періоду семи днів тиші, який має довести, що сторони мають серйозні наміри і готові до таких подальших кроків, як розведення.


Як відомо, 4 жовтня бойовики з мінометів обстріляли ділянку розведення в Золотому.

Читайте також:  • «Майдан» за 50 тис. гривень. Хто хоче перехопити ініціативу у Порошенка
  • Холодна осінь Володимира Зеленського. Майдан буде?
Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/rozvedennya-viysk-na-donbasi-vidklali-cherez-obstrili-630736.html”

ТОП новости

Вход